Vragen kadervergoedingen

kader vergoedingen

Als bestuur vinden we het belangrijk dat jullie als kader gepast worden vergoed voor de weekenden dat jullie meegaan als kader. Kaderen blijft natuurlijk vrijwilligerswerk, maar de meningen over hoeveel/of kader moet bijbetalen voor een weekend of week kaderen verschillen. Daarom hebben we afgelopen ALV met de mensen die er waren een discussie gevoerd over de kadervergoedingen en of die nog toereikend zijn. We zouden als bestuur graag jullie mening hierover vragen, zodat we dit kunnen meenemen in een discussie/beslissing op de volgende ALV (6mei).

Ik vind de kaderkosten voor normale weekenden acceptabel.
Op normale weekenden betaalt een SKI 15 euro exclusief camping/bivak kosten en een SKB 20 euro (kader-io betaalt 27,50 euro). Een deelnemer betaalt 40 euro.
Ik zou vaker mee gaan als kader op een normaal weekend, als dit voor mij gratis zou zijn.
Ik vind de kaderbijdrage voor lange weekenden en reizen acceptabel.
Op reizen en lange weekenden betaalt een SKI nu 65% van de deelnemersprijs en een SKB betaalt 75% van de deelnemersprijs. De deelnemersprijs is variabel.
Ik zou vaker mee gaan als kader op lange weekenden of reizen, als dit goedkoper zou zijn (bijv. 40% van de deelnemersprijs)
Ik zou vaker mee gaan als kader op lange weekenden of reizen, als dit gratis was.
Ik vind dat SKB's dezelfde kaderkosten moeten krijgen als SKI's (nu hoger)
Ik heb het afgelopen jaar dit aantal weekendjes gekaderd.